>

Kalitesi kontrol edilmeyen işte başarı olmaz


Ürettiğiniz ürünleri insana bağımlı olmadan otomatik olarak kontrol etmek ve verileri düzenli olarak kaydetmek, tüm üretim hattınızı kontrol etmek demektir. Hat sonunda ya da ara operasyonlarda ürettiğiniz ürünlerin %100 kontrolünü yaparak üretiminizin kalitesini ve karlılığını arttırıyoruz. Bütçenize, çevrim sürenize, otomasyon hattınızın yapısına ve ürünlerinizin hassasiyetine göre özel fikirler sunarak en uygun çözümleri yaratıyoruz.

High-Tech Group olarak geliştirdiğimiz sistemimizle insan kaynaklı hataları ortadan kaldıran, birçok noktada etkili ve hızlı bir şekilde ürünlerinizin kontrolünü yapmaktayız.3D görsel kalite kontrol işlemiyle rakiplerinize karşı üstünlük sağlarsınız. Operasyonel maliyetlerde düşüş sağlayabilirsiniz.3D görsel kalite kontrol sistemimizle ürünlerinizin izlenebilirliğini veri depolayarak sağlayabilirsiniz.

  • Ölçüsek Kontrol
  • Yüzey Kontrolü
  • Kaynak/Mastik Kontrolü
  • Parça Varlık/Yokluk

Sorunlarınıza uygun farklı çözümlerimiz bulunmaktadır


QCheck Scan

Ürününüzü konveyör üzerinde veya tek eksen ile kontrol edebilirsiniz.

QCheck Shot

Tek bir çekim ile her şeyi çok hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Qcheck Ultimate

Kontrol etmeniz gereken karmaşık bir ürününüz varsa, en iyi çözümdür.

QCheck Safe

Kolaboratif robot ile ürünü istediğiniz yerde ve güvenle kontrol edebilirsiniz.

3D Kontrol Metodu


High-Tech Group, ürettiğiniz ürünleri insana bağımlı olmadan otomatik olarak kontrol edebilmek ve verilerinizi düzenli olarak kaydetmek ürettiğiniz tüm üretim hattınızı kontrol etmenizi sağlar. 3D kontrol metodumuzla ürünleriniz hiçbir şekilde ışık gibi çevre koşullarından etkilenmeden kontrol edilir. Standart 2D kameralardaki gibi kalibrasyon işlemine ihtiyaç duymadan kontrol işlemi yapılmaktadır.

3D görsel kalite kontrol işlemi görüntü işleme bilgisayar teknolojileri, optik, yazılım-elektronik mühendisliği ve endüstriyel otomasyon bileşenleri sayesinde insan gücüne gerek duymadan oluşturulmuş denetim ve kontrol yapabilen akıllı bir sistemdir. Özellikle ürünlerinizin hata/kusur denetimi, proses kontrolü, hassas ölçümleme, test ve ürün sayımı gibi uygulamalar da görüntü işleme temelli analiz yapabilen yüksek teknoloji bütünüdür.

Ön Mühendislik & Simülasyon


İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü ve ürünü sunmak için ön mühendislik çalışmalarına çok zaman ayırıyoruz. Kendi bünyemizde bulunan test alanlarında ürünlerinizi her detayıyla inceleyip, test ediyor ve sonrasında size çözümümüzü sunuyoruz.

Firmamızın 3D görsel kontrol hizmetini ürünlerinizin ahşap kalite kontrol işleminde, ürünlerin paketleme denetiminde, ürünlerin etiketleme denetiminde, tıbbi ürünlerin şişe denetimlerinde, ürünlerin seri numara kontrollerinde, gıda paketleme kontrolünde ve 3D yüzey ölçümü denetiminde de kullanılabilirsiniz. Firmamızın geliştirdiği 3D görsel kalite kontrol uygulamasıyla ürünlerinizin kontrolü ve ölçümleri profesyonel bir şekilde yapılarak ürün veriminizi arttırmaktadır. Şayet başarıya ulaşmak istiyorsanız bu hedefe ilerlerken çıkan ürünlerin kalitesini mutlaka kontrol etmelisiniz.