>

Otomasyon Çözümleri


High-Tech Group olarak, ön mühendislik ve tasarım aşamasından proje sonuna kadar robot uygulamalarımızla otomasyon sistemleri konusunda her aşamada müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. İmalat ürünlerinize ait taleplerinizi dinleyerek günün koşullarına uygun olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için size hizmet vermekteyiz. Taleplerinize en uygun çözümleri sunarak üretiminizin daha verimli hale getirmek ve ürünlerinizi kontrol ederek denetlenebilir hale getirmekteyiz.

Proje danışmanlık hizmetlerimiz içerisinde mekanik, elektromekanik, proses kontrolleri, kontrollü olarak kablosuz veri iletimi gibi işlemlerde çözümler sunuyoruz. HMI, SCADA, RFID, PLC gibi yazılımların raporlamaları konularında profesyonel hizmet veriyoruz. Maliyetlerin en aza indirgenmesi konusunda hizmet fiyatlarımızı da en uygun şekilde tutuyoruz. İş ortaklarımız ile proje danışmanlık hizmetleri içerisinde ilkemiz güvenilir ve uzun vadede çalışabilirliği sağlamaktır.

  • Kaynak Uygulaması
  • Taşıma Uygulaması
  • Paletleme
  • Bin-Picking
  • İşleme
  • Press Hattı
  • Lazer Kaplama/Sertleştirme
  • Özel Makineler

Projeniz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ön Mühendislik & Simülasyon


Üretimlerinizin ve projelerinizin mühendislik ve teknik desteğini uzmanlarımızla birlikte ve teknolojik ürünlerimizle yapmaktayız. Endüstri 4.0 'ın ortaya çıkışı ve buna bağlı olarak otomasyondaki yükseliş, endüstriyel sektör ve uygulamaları üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. Endüstri ihtiyaçlarınızı kontrol altına almak için bir dizi avantaj sunan robot uygulamalarıyla sizlere destek sağlar. Robotik uygulamalar sizlere geniş çalışma zarfları, yüksek hız, hassasiyet, her tür ortama dayanma yeteneği sunar.

Ürün üretiminde kullanacağınız robotlar daha fazla el becerisi ve esneklik sunar. Çeşitli montajları konfigürasyonları (zemin, duvar, tavan) robotun üretim hattına entegre edilmesini sağlamaktadır. Robot uygulamalarımızla ürün montajları, ara malzemeleri taşıma, ürün paketleme ve ürün paletleme işlemlerini rahatlıkla yapabilmeyi sağlamış olursunuz. Robot uygulamalarla imalat ürün üretimlerinde üretim süreçlerinde yapılması gereken tüm aşamalar kolaylıkla dijital destekli olarak müşterilerimize hizmet verilmektedir.