Hakkımızda

High-Tech Group

High-Tech Group üretim dâhil olmak üzere; tüm operasyonlarda dijital dönüşümü yapılandırmak, yeni iş modellerini ve çalışma biçimlerini geliştirmek, robotik ve görsel denetim alanlarında yüksek teknolojili çözümler üretmek, stratejik endüstri 4.0 uygulamalarıyla kurum ve kuruluşların dijital dönüşümlerine odaklanarak müşterilerimizin verimliliğini ve memnuniyetlerini artırmayı hedeflemektedir.

Yeni iş modellerinde yazılım teknolojileriyle dijital dönüşümü destekleyen yüksek teknolojili hizmetimizle daima yanınızdayız. High-Tech Group olarak amacımız gelişen teknolojiyle birlikte iş hayatına ve üretim endüstrisine dijital kolaylığı taşımaktır. ARGE çalışmalarımızla ve en iyi ekipmanlarla müşterilerimizin isteklerine uygun olarak dünya standartlarında kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız.

Hizmetimiz süresince işimizi doğal çevremizi koruma odaklı olarak insana ve çevreye saygılı bir şekilde yapmaktayız. Atıkları azaltmak, geri dönüşüme katkı sağlayarak doğal kaynakların kullanımının azaltılması yönünde politikalar izlemekteyiz. Firmamız yasal mevzuat ve prosedürlere uygun olarak sürekli yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşımla çalışmaktadır. Daima kendimizi aşarak yenilikçi arayışlara girerek sizlere en son teknolojili hizmetler vermekteyiz.

High-Tech Group olarak faaliyet alanlarımız içerisinde bulunan işlemler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Yenilik
  • Ön Mühendislik & Analiz
  • 7/24 Servis
  • Personel Gelişimi

Özellikle imalat sanayi işletmelerinde örnek imalat hatları oluşturarak, müşterilerimize danışma hizmeti de verilmektedir. İşletmelerin ürün geliştirme aşamalarında her türlü desteği vermekle birlikte alanında uzman personellerimizle işletmelerin daima yanındayız.